5 משפטי השראה לחיים – שיגרמו לך לעצור ולחשוב…

מאז שמשפטי ההשראה נכנסו בסערה לחיינו, בין אם הם מודבקים על קירות ביתנו כמדבקת קיר, או אותיות העשויות מ- MDF התלויות כדקורציה בסלון או במשרד, או כסלוגן הנכתב על לוח גיר במסעדה….. גיליתי שכשקוראים אותם, הם לפעמים גורמים (לי לפחות), לעצור לרגע, לחשוב, ואולי אפילו להפנים ולשנות משהו, בעקבות…

הנה כמה משפטים חכמים ונוגעים, שאספתי במיוחד עבורכם:

כל כך נכון – כשאתם נותנים לזולת, תנו בלב שלם מבלי לצפות לתמורה או לפידבק חיובי בחזרה והכי חשוב – אל תפסיקו לתת מעצמכם, גם אם לא קיבלתם את המילה הטובה והמחזקת או הפרגון המיוחל . זה ימנע הרבה אכזבות וכאב לב מיותר.

כולנו מחכים לפעמים לטיימינג הנכון כדי להתחיל משהו חדש או כדי להעיז לעשות צעד מרחיק לכת.אבל… מה אם ניצור את הרגע הזה בעצמנו במקום לחכות?

לפעמים רוצים שינוי משנה חיים, לא סתם שינוי. כמו במשפט הקודם – מלמדים אותנו שהחיים בידינו ואם אנחנו רוצים לשנות משהו, ה"שלט" של החיים בידינו אז, אל תחכו שיקרה משהו אלא שנו זאת בעצמכם.

מי שמכיר אותי יודע שאני לא טיפוס של מנטרות וממש רחוקה מלהיות רוחנית, אבל יש משהו אחד שאני מאמינה בו מאוד – אם תצליח/י לדמיין את השאיפות/חלומות שלך מתרחשים במציאות, אם את/ה מצליח/ה לראות סיטואציות והתרחשויות למשל במקום עבודה חדש, בבית חדש וכו' – סימן שהפוטנציאל למימוש, גדול מאוד ושזה אפשרי. ואולי בכלל לא חידשתי לכם את "הסוד" שהרבה אנשים כבר מיישמים באופן יומיומי.

והמשפט הזה הוא הפאנצ' ליין שאני מנסה לאמץ בכל כוחי. הדאגה והלחץ לא יביאו אותנו לשום מקום טוב, נכון, זה מהווה מעין תעסוקה אבל זה לא יביא אותנו למקום מועיל או חיובי. אני עוד מנסה להפנים. מה איתך?

את משפטי ההשראה האלו אל תעביר/י ל-10 חברים כי הם לא יבטיחו לך זכייה בלוטו או בסכום כסף אגדי, והם לא יבטיחו לך בריאות או הצלחה מסחררת בחיים.

הם כן, יגרמו לך לעצור שניה, לחשוב, ואולי יגרמו לך לשנות את מהלך חייך, ובכך לשפר את איכותם, וזה כשלעצמו חשוב ושווה ביותר, לא?

לאיזה משפט הכי התחברת ?

הפוסט הזה פורסם בתאריך "הום סטיילינג" - מאמרים וטיפים עם התגים , , , , , , , , , , , , , , , . קישור קבוע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>