איך תצליחו להסתיר את הטלוויזיה בסטייל?

פעמים רבות, לקוחות מבקשים ממני למצוא דרך יצירתית להסתרת הטלוויזיה או מערכת המדיה כפי שנהוג לכנותה כיום.

נכון, מדובר בסוג של "מפלצת", ועל אף שכיום הן מגיעות שטוחות ודקות יחסית, עדיין אי אפשר להגיד כי הן מתהדרות בשיק וסטייל.

אז אפשר כמובן להכניס את הטלוויזיות לתוך נישות מהודרות מגבס, ולדאוג להסתיר את החוטים היטב ואז "השד" לא כזה נורא, אבל יש את אלו שעדיין מתעקשים להסתיר אותן לגמרי ולהוציאן החוצה רק כשבאמת מתחשק לראות את התכנית האהובה עליהם.

לשם כך, אספתי לכם כמה רעיונות דקורטיביים וקלים ליישום:

אפשר להכניס את הטלוויזיה לתוך ארונית עם קונסולה. כשרוצים לצפות בה, פותחים את הדלתות ואת השלטים מכניסים לתוך המגירה. שימו לב שלא רואים את החוטים והכל נראה מעוצב ונקי.

בתוך שולחן הסלון. תודו שזהו רעיון מקורי. אף אורח לא ידע או ינחש שאתם מחביאים את הטלוויזיה במקום כל כך מרכזי.

להסתיר טלוויזיה מאחורי תמונה זו בחירה ממש משובחת לטעמי האישי, כי זה מעניק אופי ועניין לקיר , וכמובן לחלל עצמו.

 

דלתות מסתובבות – בתוך נישה ומאחורי דלת מסתובבת מיוחדת מגבס, לאוהבי הגאדג'טים מביניכם – אפשר להפעיל את כל זה אפילו עם שלט רחוק. מדליק, הא?

אם אפשר להסתיר טלוויזיה בתוך הקיר אז למה לא גם בתוך התקרה? כמובן שגם את הפטנט הזה מומלץ להפעלה רק עם שלט, אחרת זה הופך למסובך מדי.

ומה מסתתר מאחורי הווילון? פתרון מעוצב שלא רק מסתיר את הטלוויזיה אלא גם מעניק אווירה חמה ונעימה לחדר השינה שלכם. גם וגם… שווה, לא?

אמנם הטלוויזיות של היום, כאמור, אינן מכוערות כל כך כמו פעם אבל עדיין הן לא נושאות את בשורת היופי והסטייל, ולכן, בחנו כאן דרכים דקורטיביות ולא מסובכות יחסית להסתירן מעין כל.

הפוסט הזה פורסם בתאריך "הום סטיילינג" - מאמרים וטיפים עם התגים , , , , , , , , , , , , , , , , . קישור קבוע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>